Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА8 лютого проведено чергове засідання комісії з контролю та моніторингу ситуації з кору при управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації.
Засідання відбулось за участю заступників начальника УОЗ ОДА Оксани Черненко та Людмили Чинякової, профільних спеціалістів управління, експертів за напрямами «Епідеміологія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Інфекційні хвороби», «Дитячі Інфекційні хвороби», керівників закладів охорони здоров’я, фахівців ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України».

У ході наради обговорено та проаналізовано ускладнення епідситуації з кору, починаючи з другої половини січня поточного року. За останній тиждень йдеться про 70 захворівших на кір, є кілька випадків захворювання в колективах: це школа-інтернат №2, Лупаревський психоневрологічний інтернат, Миколаївський професійний ліцей, зафіксовано поодинокі  випадки захворювання серед медичних працівників.
Зараз в обласній інфекційній лікарні знаходяться 60 пацієнтів з діагнозом «Кір», 12 дітей з цим діагнозом проходять лікування в обласній дитячій інфекційній лікарні.
Під час засідання заслухано доповіді керівників ЦПМСД №4 м. Миколаєва та ЦПМСД Галіцинівської ОТГ щодо вжитих заходів. Вакциновано понад 200 осіб, включаючи вихованців закладу та медичних працівників.
Важливо зазначити, що за підсумками розгляду питання прийнято низку важливих рішень. Одним з них є створення обласної консультативної бригади, яка буде виїздити на місця у разі групових (три і більше) випадків захворювання на кір у колективах. До складу мобільної бригади увійдуть епідеміолог, інфекціоніст, терапевт/сімейний лікар, представник лабораторного центру. Окрім того, підготовлено та направлено до міського управління охорони здоров’я, керівникам районних закладів охорони здоров’я  доручення щодо створення аналогічних мобільних груп на місцях.
Моніторинг ситуації із захворюваності на кір триватиме.
Ситуація в цілому по Україні та області нестабільна. Захворюваність на кір, надання необхідної медичної допомоги в повному обсязі знаходиться на постійному особистому контролі голови облдержадміністрації, управління охорони здоров’я ОДА.
Спеціалісти наголошують, що вакцина від кору у Миколаївській області є у необхідній кількості, діти вакцинуються згідно з календарем щеплення. Спеціалісти з груп ризику (медичні працівники, освітяни,  працівники поліції, ДСНС) можуть звернутися до свого ЦПМСД та вакцинуватись від кору.

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини