Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАКонкурс на посаду головного лікаря обласного онкологічного диспансеру оголошено відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації  «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Миколаївського обласного онкологічного диспансеру  Миколаївської обласної ради».

Разом з тим, в рамках реформування медичної галузі передбачено перетворення закладів вторинного (спеціалізованого) та третинного (високоспеціалізованого) закладів охорони здоров’я з комунальних закладів на комунальні некомерційні підприємства та зміну посади з головного лікаря на директора. Одним з обов’язкових кроків на шляху до перетворення закладу з КЗ на КП/КНП є прийняття рішення на сесії обласної ради.
Управління охорони здоров’я облдержадміністрації звернулося до міністерства охорони здоров’я України щодо надання роз’яснень з питань проведення конкурсів на зайняття вакантних керівних посад з урахуванням наказу МОЗ України від 31.10.2018 № 1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров'я»».
Про дату та час засідання комісії буде повідомлено додатково.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 440 осіб

Надано допомогу 411 особам

Госпіталізовано 132 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку