Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА31 липня проведено чергове засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу, під час якого обговорено низку важливих питань, серед яких і залучення позабюджетних коштів, в тому числі коштів міжнародних організацій, для реалізації заходів, спрямованих на покращення якості, доступності і ефективності надання медичних послуг у виправних установах лікування засуджених та в місцях позбавлення волі.
Доповідачами надано інформацію про міжнародні проекти, досягнення, наслідки.


Фото УОЗ ОДА

Заслухано також доповідь про стан надання наркологічної допомоги населенню області та стан закупівлі соціальних послуг в Миколаївській області в контексті профілактики соціально небезпечних захворювань.
Окрему увагу приділено стану взаємодії державних органів з неурядовими організаціями з питань протидії незаконному обігу психоактивних речовин, пілотуванню проекту HealthLink, а саме тестуванню на ВІЛ швидкими тестами за ініціативи медичного працівника, окреслено проблеми та шляхи їх вирішення.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Членами коордради проаналізовано стан реалізації Стратегії адвокації, комунікації та соціальної мобілізації в галузі контролю над туберкульозом в Україні на 2019-2021 роки, розглянуто запропоновані дані щодо оціночної чисельності людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ) та ключових груп ризику (людей, які вживають ін’єкційні наркотики, секс-працівників та чоловіків, які мають секс з чоловіками) у Миколаївській області.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

За підсумками колегії прийнято низку відповідних рішень з метою зміцнення міжсекторальної взаємодії та взаємодії з неурядовими громадськими організаціями.
Питання протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Миколаївській області завжди знаходиться на контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

Screenshot 2

sars

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 702 особи

Надано допомогу 652 особам

Госпіталізовано 287 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини