Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА31 липня проведено чергове засідання обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу, під час якого обговорено низку важливих питань, серед яких і залучення позабюджетних коштів, в тому числі коштів міжнародних організацій, для реалізації заходів, спрямованих на покращення якості, доступності і ефективності надання медичних послуг у виправних установах лікування засуджених та в місцях позбавлення волі.
Доповідачами надано інформацію про міжнародні проекти, досягнення, наслідки.


Фото УОЗ ОДА

Заслухано також доповідь про стан надання наркологічної допомоги населенню області та стан закупівлі соціальних послуг в Миколаївській області в контексті профілактики соціально небезпечних захворювань.
Окрему увагу приділено стану взаємодії державних органів з неурядовими організаціями з питань протидії незаконному обігу психоактивних речовин, пілотуванню проекту HealthLink, а саме тестуванню на ВІЛ швидкими тестами за ініціативи медичного працівника, окреслено проблеми та шляхи їх вирішення.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Членами коордради проаналізовано стан реалізації Стратегії адвокації, комунікації та соціальної мобілізації в галузі контролю над туберкульозом в Україні на 2019-2021 роки, розглянуто запропоновані дані щодо оціночної чисельності людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ) та ключових груп ризику (людей, які вживають ін’єкційні наркотики, секс-працівників та чоловіків, які мають секс з чоловіками) у Миколаївській області.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

За підсумками колегії прийнято низку відповідних рішень з метою зміцнення міжсекторальної взаємодії та взаємодії з неурядовими громадськими організаціями.
Питання протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Миколаївській області завжди знаходиться на контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 540 осіб

Надано допомогу 488 особам

Госпіталізовано 151 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку