Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА6 лютого за дорученням заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Трайтлі, начальник управління охорони здоров‘я Павло Георгієв проінспектував стан 4 поверху будівлі обласної клінічної лікарні. Після опадів стеля та стіни приміщень зазнали ушкоджень. Медики пов'язують подію з поточним ремонтом даху. Негайно на місце події були представники замовника та виконавця робіт - компанії «Антарес-Буд».

Оглянув приміщення, фахівці визнали причетність до протікання води у приміщення та гарантували  усунення недоліків протягом тижня. Щодо збитків, які нанесено лікарні у цей час, представники компанії гарантували їх повне покриття. Начальник управління охорони здоров‘я Павло Георгієв наголосив, що подібне ставлення до роботи і виконання завдань неприпустимо. Ситуація знаходиться під контролем управління охорони здоров‘я облдержадміністрації.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 623 особи

Надано допомогу 570 особам

Госпіталізовано 170 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку