Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗа інформацію оперативного штабу при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області мова йде про мешканця м.Миколаєва, який самостійно звернувся за медичною допомогою в Олександрійську клінічну лікарню (м.Київ), де йому було встановлено з лабораторним підтвердженням захворювання на COVID-19.
Звертаємо увагу, що відповідно до встановлених медичних нормативно-правових актів реєстрація випадків інфекційних хвороб здійснюється за місцем виявлення хворих.
Центр громадського здоров’я МОЗ України підтвердив реєстрацію цього випадку за м. Києвом. Інформацію про реєстрацію випадка за Миколаївською областю буде змінено в режимі встановленої інформаційної програми в 20.00 28.03.2020.
Також повідомляємо, що медиками м.Миколаєва було обстежено на короновірус COVID-19 контактних осіб мешканця м.Миколаєва та за результатами проведення ПЛР діагностики в Миколаївському обласному лабораторному центрі отримано негативний результат.
Медичне спостереження за контактними особами продовжується.
Станом на 10.00 28 березня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 466 осіб

Надано допомогу 443 особам

Госпіталізовано 109 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку