Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Форма власності – комунальна
Адреса: 57508, Миколаївська область, Очаківський район, м. Очаків, вул. Першотравнева, 1
Сайт: med.ochakiv.mk.ua
e-mаil: ochakiv.crl@ukr.net
код ЄДРПОУ: 01998265

Фото УОЗ ОДА

Головний лікар – Степанова Ольга Віталіївна, тел.: (05154) 3-03-00

Фото УОЗ ОДА

Секретар – Жищинська Наталія Василівна, тел/факс: (05154) 3-81-36
Заступник головного лікаря з лікувальної справи – Дідоренко Олена Дмитрівна, тел.: (05154) 3-81-43

Ліцензія МОЗ України на медичну практику №196338 від 24.01.2013 року – безстрокова
Ліцензія на придбання, зберігання, перевезення, знищення, використання наркотичних засобів (списку 1 таблиці ІІ та списку 1 таблиці ІІІ), психотропних речовин (списку 2 таблиці ІІ та списку 2 таблиці ІІІ), прекурсорів (списку 1 таблиці ІУ та списку 2 таблиці ІУ) «Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» від 28.09.17 року до 28.09.2022 року
Ліцензія на переробку донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, крім діяльності банків пуповидної крові, інших тканин і клітин людини №186317 від 14.12.2012 року – безстрокова
Ліцензія №003235 серія АА ОВ 040204 з використання джерел іонізуючого випромінювання до 04.04.2020 року
Акредитація – сертифікат МУ-МО №011666 від 07.02.2017 року (дійсний три роки)
Сертифікат на систему управління якістю №UA. MG 048-049-18 від 16.04.18 року до 15.04.21 року
Сертифікат ВООЗ «Юнісеф» «Лікарня, доброзичлива до дитини» від 2016 року, підтверджений у 2016 році

Будівництво Очаківської центральної районної лікарні розпочато у 1972 році, повністю введено в дію 25.08.1977 року з потужністю на 305 ліжок цілодобового стаціонару. З того часу, з метою поліпшення рівня надання медичної допомоги населенню проведено значну роботу.
2000-2002 роки – проведено капітальні та поточні ремонти чотирьох відділень стаціонару та завершено ремонт харчоблоку ЦРЛ.
2004-2005 роки – зроблено технічну документацію ЦРЛ на землевідведення та землекористування, водовідведення та водокористування, документацію БТІ на право власності на нерухоме майно. Капітально відремонтована артсвердловина та замінена башта Рожновського, з упорядкуванням санітарної зони. Накриті шатровими дахами: харчоблок, інфекційне відділення, хірургічний блок, перехідні приміщення та під’їзд до відділення швидкої медичної допомоги. Проведено капітальні ремонти за рахунок благодійної допомоги в рентгенологічному та фізіотерапевтичних кабінетах, лабораторних кабінетах поліклініки. Придбано новий автомобіль швидкої медичної допомоги. Відремонтовано весь санітарний транспорт ЦРЛ. Організовано реанімаційне відділення на 3 ліжка. Придбано 3 новітніх комп’ютерних ЕКГ та ксерокс. Введено електронну пошту. Придбані кольпоскоп, бінокулярний мікроскоп, 3 електровідсмоктувачі.
2005 рік – проведено реорганізацію ОМК в інформаційно-аналітичне відділення медичної статистики та введені в дію комп’ютерні програми «Медстат», «Укрвак», «Медичні кадри», «Національний реєстр України». З 01.09.2005 року проведена реорганізація 20 ліжок цілодобового стаціонару ЦРЛ в ліжка денного стаціонару поліклініки.
2011 рік – проведена акредитація клініко-діагностичної лабораторії ЦРЛ, паспортизовані витяжні установки в КДЛ та рентгенкабінеті. Відкритий кабінет підтримки грудного вигодовування та школи відповідального батьківства. Проведені заміна вікон та дверей на металопластикові у приймальному відділенні, відділенні швидкої медичної допомоги та дитячому відділенні. Оснащений кабінет інженера з охорони праці та техніки безпеки. Відремонтований водяний насос ЕЦВ-6 башти Рожновського, замінені водопостачальні труби від башти – 30м. Відновлена технічна документація (паспорт) та проведений поточний ремонт газового котлу ЦРЛ НИИ-105. Проведений поточний ремонт пральні ЦРЛ.
Здійснена комісійна оцінка ЦРЛ на відповідність статуту «Лікарня, доброзичлива до дитини». Придбані та встановлені в автоклавну 1 аквадистилятор та 3 кондиціонери (один в реанімаційній, два в оперблоці). Придбано житло (4 квартири) для лікарів ЦРЛ.
2012 рік – відкритий кабінет замісної терапії для наркозалежних. Внесені зміни в кошторис щодо капітального ремонту інфекційного відділення. За рахунок коштів спецфонду замінена постільна білизна в епідфонді інфекційного відділення. Придбаний рентген-апарат діагностичний на два робочих місця в ЦРЛ.
2013 рік – проведена акредитація Очаківської ЦРЛ. Здійснений ремонт кабінетів поліклініки та проведена реконструкція санітарної кімнати для інвалідів у поліклініці. Подані документи для виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію котельні ЦРЛ. Проведені ремонти будівлі стаціонару та покрівлі моргу, поточний ремонт сходин будівель ЦРЛ. Відкритий сайт АРТ-терапії. Проведена робота з участі у загальнодержавних програмах з метою залучення інвестиційних коштів для ремонту інфекційного відділення. Розпочатий ремонт інфекційного відділення, затверджено проектно-кошторисну документацію (реконструкція приміщень інфекційного відділення Очаківської ЦРЛ).
2014 рік – відкрито мамологічний кабінет на базі гінекологічного кабінету та кабінет патології шийки матки. Створений сайт медичних закладів Очаківського району «Медицина Очаківщини». Замінено глибинний насос. Проведені: ямковий ремонт доріг та тротуарів території ЦРЛ; поточні ремонти сходин 1-4 поверхів у будівлі стаціонарних відділень; реконструкція реєстратури поліклініки ЦРЛ; ремонт башти Рожновського. Замовлений та виготовлений проект модернізації вузла обліку газу в котельні ЦРЛ, отримано дозвіл на роботу з сосудами під високим тиском, придбано у липні коректор газу для обліку газу в котельні ЦРЛ. Отримана декларація на вивіз твердих відходів. Замовлений та отриманий дозвіл на роботу ліфту. Замінені 2 вікна на металопластикові у пологовому відділенні. Встановлені 2 нових бойлери (хірургічне та терапевтичне відділення). Придбані за кошти обласного бюджету (депутатські): пульсоксиметр для новонароджених, пульсоксиметр для дорослих та електрокардіограф.
2015 рік – встановлено новий глибинний насос на артсвердловину та проведена ревізія артсвердловини. Виготовлений проект модернізації вузла обліку в Очаківській ЦРЛ та проведено модернізацію вузла обліку газу. У підвальному приміщенні ЦРЛ встановлені санвузол та рукомийники для організації пункту укриття. Встановлені 2 котли СЕТ-500 на пілетах і проведені налагоджувальні роботи для переходу на альтернативний вид палива. Встановлені димоходи від котлів СЕТ-500 та підключені до центральної димохідної труби котельні ЦРЛ, встановлені електродвигуни на димоходи котлів та два центробіжні насоси. Відремонтовано 15м каналізаційної мережі, проведений ремонт запасних сходів до відділень ЦРЛ з першого по четвертий поверхи.
2016 рік – з метою економії пального встановлено ГБО на автомобіль УАЗ; викладено плиткою та проведено косметичний ремонт запасного входу у поліклінічне відділення; проведені ремонтні роботи у підвальному приміщенні (архіву ЦРЛ); упорядкована територія для твердих відходів. Завершений поточний ремонт у палаті № 22 (терапія) та кабінеті № 30 (поліклініка); проводені ремонтні роботи каналізаційної мережі в морзі та ремонт у підвальному приміщенні (архів ЦРЛ); упорядкована територія для твердих відходів. Придбані та встановлені: холодильна шафа на харчоблок, аквадистилятор в КДЛ, центрифуга у кабінет переливання крові, 5 комп’ютерів, модемний GPS зв’язку для вузла обліку газу в котельню ЦРЛ та отримано дозвіл роботи в опалювальний період 2016-2017 років, глибоководний насос на артсвердловину, автогуму на автомобіль УАЗ в кількості 2 шт. Придбані 3 пральні автономні машинки LG у пральню та 3 холодильника Indesit для відділень ЦРЛ.
2017 рік – придбано та встановлено: в рентген-кабінет апарат «Granum», запчастини на автомобіль УАЗ на суму 10,0 тис. грн. та на автомобіль Волга ГАЗ 3110 на суму 1,0 тис.грн., 7 вогнегасників для 6 кабінетів. Встановлено централізований автоклав на першому поверсі у поліклініці; замінено 1 комп’ютер на новий у секретаря. Надана волонтерська допомога на придбання лікарняних ліжок на суму 480,949 тис. грн. та встановлено їх у відділення ЦРЛ. Проведений капітальний ремонт 2-х адмінприміщень ЦРЛ та кабінету інженера цивільного захисту, оснащено оргтехнікою. Проведені ревізія глибоководного насосу та очистка артезіанської свердловини. Замінені другі вхідні двері харчоблоку та 2 вікна на метало-пластикові і 3 вікна на дерев’яні у пральні. Встановлені проміжні двері між кабінетами хірурга, травматолога та уролога. Проведені атестація ліфту, ТО на автомобіль УАЗ 2518 на суму 3,0 тис. грн. та заправка і атестація 8 вогнегасників для відділень.
2018 рік (9 місяців) – проведено наглядовий аудит за сертифікованою системою управління якістю та атестація робочих місць рентген-кабінету (15,0 тис. грн.). З 01.01.2018 року здійснено перехід на альтернативний вид палива (пілети) з метою забезпечення ЦРЛ теплом, при цьому зекономлено з початку року 100,0 тис.грн. Перенесені, відремонтовані та частково переобладнані кабінети: хірурга; травматолога; уролога (витрачено 31,8 тис. грн.). Встановлені: нові метало-пластикові двері з перегородкою на другому поверсі лікувального корпусу для розмежування стаціонару від поліклініки (затрати 6,0 тис.грн.); нові метало-пластикові двері на вході у поліклінічне відділення на першому поверсі. Проведені ремонти в централізованій автоклавній на першому поверсі у поліклініці та у туалетах поліклінічного відділення (І та ІІ поверхи). Придбані та встановлені: 2 інформаційних пластикових стенди з карманами (1070,00 грн.) та стенд «Меню» (534,00 грн.); 5 апаратів для вимірювання кров’яного тиску (1085,00 грн.); будівельні матеріали (9,3 тис. грн.); запчастини на автомобілі (2,56 тис. грн.); 2 столи (в хірургічний та травматологічний кабінети); 2 протипожежних щита (в повному комплекті), 6 рукавів та 6 стволів на протипожежні гідранти; 4 муфти у протипожежний щит (для підключення пожежних рукавів). Проведена заливка бетону підлоги в пральні, для встановлення пральних машин, продовжені будівельні роботи (укладання плиткою). Замовлені 2 металевих протипожежних дверей (ТП- підвал та горище даху). Замовлений проект на обробку протипожежним матеріалом даху. Проводиться ремонт на центральному вході лікувального корпусу, розпочатий демонтаж вхідних дверей на балкон в акушерсько-гінекологічному відділенні із заміною вікон на металево-пластикові.

Сьогодні ліжковий фонд складає 97 ліжок, денний стаціонар 15 ліжок. Поліклінічне відділення на 250 відвідувань у зміну.

Чисельність населення району – 29 793 особи.

Стаціонарні відділення (на 97 ліжок):
– приймальне
– терапевтичне (37 ліжок)
– акушерсько-гінекологічне (15 ліжок)
– хірургічне (20 ліжок)
– педіатричне (10 ліжок)
– інфекційне (15 ліжок)
Кабінет «Довіра»
Параклінічні відділення (КДЛ, рентген-кабінети)
Фізіотерапевтичні кабінети
Інформаційно-аналітичний відділ медичної статистики
Патологоанатомічне відділення
Господарська служба (гараж, харчоблок, пральня, склади, автоклав, газова котельня)
Поліклінічне відділення.

Кабінети: (кардіолога, ендокринолога, хірурга, невролога, отоларинголога, травматолога, уролога, психіатра, онколога, акушер-гінеколога, терапевта, офтальмолога, нарколога, стоматолога, фтизіатра, дерматолога, проф. оглядів, ЕКГ, КІЗ, УЗД, ФГДС).

У закладі працюють 30 лікарів, середнього медичного персоналу – 88 осіб, молодшого медичного персоналу –55 осіб, інші – 41 особа.

Лікарі, які мають нагороди:
Степанова Ольга Віталіївна, головний лікар Очаківської центральної районної лікарні, присвоєно звання «Почесний громадянин міста Очаків», 20.09.2015 року.
Нагороджена грамотою Верховної ради України з нагоди її річниці Незалежності України (серпень 2018 року).

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 440 осіб

Надано допомогу 411 особам

Госпіталізовано 132 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку