Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Форма власності – комунальна
Адреса: 57508, Миколаївська область, Очаківський район, м. Очаків, вул. Першотравнева, 1
Сайт: med.ochakiv.mk.ua
e-mаil: ochakiv.crl@ukr.net
код ЄДРПОУ: 01998265

Фото УОЗ ОДА

Головний лікар – Степанова Ольга Віталіївна, тел.: (05154) 3-03-00

Фото УОЗ ОДА


Секретар – Жищинська Наталія Василівна, тел/факс: (05154) 3-81-36
Заступник головного лікаря з медичної частини – Дідоренко Олена Дмитрівна, тел.: (05154) 3-81-36

КНП «Очаківська ЦРЛ» створено 05.04.2019 року шляхом перетворення Очаківської центральної районної лікарні.

Отримані ліцензії:
Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики (безстрокова), наказ МОЗ № 1161 від 23.05.2019 року (реєстрація досьє від 16.05.2019 року, № 1605 / 06 - М);
Ліцензія на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, від 20.06.2019 року, терміном на 5 років;
Акредитаційний сертифікат (Вища категорія) № 011666, серія МУ - ММ від 27.08.2019 року, терміном на 3 роки;
Сертифікат ВООЗ «ЮНІСЕФ» «Лікарня, доброзичлива до дитини» з 2011 року, підтверджений в 2016 році та у 2020 році (термін дії до 2025 року);
Сертифікат на систему управління якістю стосовно надання послуг у сфері здоров’я, згідно з чинними в Україні нормативними документами, від 20.09.2019 року, дійсний до 15.04.2021 року;
Ліцензія з використання джерел іонізуючого випромінювання з квітня.2020 року.

Будівництво Очаківської центральної районної лікарні розпочато у 1972 році, повністю введено в дію заклад 25.08.1977 року з потужністю на 305 ліжок цілодобового стаціонару. З того часу, з метою поліпшення рівня надання медичної допомоги населенню проведено значну роботу.
2000-2002 роки – проведено капітальні та поточні ремонти чотирьох відділень стаціонару та завершено ремонт харчоблоку.
2004-2005 роки – зроблено технічну документацію ЦРЛ на землевідведення та землекористування, водовідведення та водокористування, документацію БТІ на право власності на нерухоме майно. Капітально відремонтована артсвердловина та замінена башта Рожновського, з упорядкуванням санітарної зони. Накриті шатровими дахами: харчоблок, інфекційне відділення, хірургічний блок, перехідні приміщення та під’їзд до відділення швидкої медичної допомоги. Проведено капітальні ремонти за рахунок благодійної допомоги в рентгенологічному та фізіотерапевтичних кабінетах, лабораторних кабінетах поліклініки. Придбано новий автомобіль швидкої медичної допомоги. Відремонтовано весь санітарний транспорт ЦРЛ. Організовано реанімаційне відділення на 3 ліжка. Придбано 3 новітніх комп’ютерних ЕКГ та ксерокс. Введено електронну пошту. Придбані кольпоскоп, бінокулярний мікроскоп, 3 електровідсмоктувачі.
2005 рік – проведено реорганізацію ОМК в інформаційно-аналітичне відділення медичної статистики та введені в дію комп’ютерні програми «Медстат», «Укрвак», «Медичні кадри», «Національний реєстр України».
З 01.09.2005 року проведена реорганізація 20 ліжок цілодобового стаціонару ЦРЛ в ліжка денного стаціонару поліклініки.
2011 рік. Проведена акредитація клініко-діагностичної лабораторії ЦРЛ, паспортизовані витяжні установки в КДЛ та рентгенкабінеті. Відкритий кабінет підтримки грудного вигодовування та школи відповідального батьківства. Проведена заміна вікон та дверей на металопластикові у трьох відділеннях - приймальному, дитячому та швидкої медичної допомоги. Оснащений кабінет інженера з охорони праці та техніки безпеки. Відремонтований водяний насос ЕЦВ-6 башти Рожновського, замінені 30м водопостачальні труби від башти. Відновлена технічна документація (паспорт) та проведений поточний ремонт газового котлу НИИ-105. Проведений поточний ремонт пральні.
Здійснена комісійна оцінка ЦРЛ на відповідність статуту «Лікарня, доброзичлива до дитини». Придбані та встановлені в автоклавну 1 аквадистилятор та 3 кондиціонери (один в реанімаційній, два в оперблоці). Придбано житло (4 квартири) для лікарів ЦРЛ.
2012 рік. Відкритий кабінет замісної терапії для наркозалежних. Внесені зміни в кошторис щодо капітального ремонту інфекційного відділення. За рахунок коштів спецфонду замінена постільна білизна в епідфонді інфекційного відділення. Придбаний рентген-апарат діагностичний на два робочих місця в ЦРЛ.
2013 рік. Проведена акредитація Очаківської ЦРЛ. Здійснений ремонт кабінетів поліклініки та проведена реконструкція санітарної кімнати для інвалідів у поліклініці. Подані документи для виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію котельні. Проведені ремонти будівлі стаціонару та покрівлі моргу, поточний ремонт сходин будівель. Відкритий сайт АРТ-терапії. Проведена робота з участі у загальнодержавних програмах з метою залучення інвестиційних коштів для ремонту інфекційного відділення. Розпочатий ремонт інфекційного відділення, затверджено проектно-кошторисну документацію (реконструкція приміщень інфекційного відділення Очаківської ЦРЛ).
2014 рік. Відкрито мамологічний кабінет на базі гінекологічного кабінету та кабінет патології шийки матки. Створено сайт медичних закладів Очаківського району «Медицина Очаківщини». Замінено глибинний насос. Проведені: ямковий ремонт доріг та тротуарів території ЦРЛ; поточні ремонти сходин 1-4 поверхів у будівлі стаціонарних відділень; реконструкція реєстратури поліклініки; ремонт башти Рожновського. Замовлений та виготовлений проект модернізації вузла обліку газу в котельні, отримано дозвіл на роботу з сосудами під високим тиском, у липні придбано коректор для обліку газу в котельні. Отримана декларація на вивіз твердих відходів. Замовлений та отриманий дозвіл на роботу ліфту. Замінені 2 вікна на металопластикові у пологовому відділенні. Встановлені 2 нових бойлери (хірургічне та терапевтичне відділення). Придбані за кошти обласного бюджету (депутатські): пульсоксиметр для новонароджених, пульсоксиметр для дорослих та електрокардіограф.
2015 рік. Встановлено новий глибинний насос на артсвердловину та проведена ревізія артсвердловини. Виготовлений проект модернізації вузла обліку в Очаківській ЦРЛ та проведено модернізацію вузла обліку газу. У підвальному приміщенні стаціонарного корпусу встановлені санвузол та рукомийники для організації пункту укриття. Встановлені 2 котли СЕТ-500 на пілетах і проведені налагоджувальні роботи для переходу на альтернативний вид палива. Встановлені димоходи від котлів СЕТ-500 та підключені до центральної димохідної труби котельні, встановлені електродвигуни на димоходи котлів та два центробіжні насоси. Відремонтовано 15м каналізаційної мережі. Проведений ремонт запасних сходів до відділень стаціонарного корпусу з першого по четвертий поверхи.
2016 рік. З метою економії пального встановлено ГБО на автомобіль УАЗ; викладено плиткою та проведено косметичний ремонт запасного входу у поліклінічне відділення; проведені ремонтні роботи у підвальному приміщенні (архів ЦРЛ); упорядкована територія для твердих відходів. Завершений поточний ремонт у палаті № 22 (терапія) та кабінеті № 30 (поліклініка); проведені ремонтні роботи каналізаційної мережі в морзі та ремонт у підвальному приміщенні (архів ЦРЛ); упорядкована територія для твердих відходів. Придбані та встановлені: холодильна шафа на харчоблок, аквадистилятор в КДЛ, центрифуга у кабінет переливання крові, 5 комп’ютерів, модемний GPS зв’язку для вузла обліку газу в котельню ЦРЛ та отримано дозвіл роботи в опалювальний період 2016-2017 років, глибоководний насос на артсвердловину, автогуму на автомобіль УАЗ в кількості 2 шт. Придбані 3 пральні автономні машинки LG у пральню та 3 холодильника Indesit для стаціонарних відділень.
2017 рік. Придбано та встановлено: в рентген-кабінет апарат «Granum», запчастини на автомобіль УАЗ на суму 10,0 тис. грн. та на автомобіль Волга ГАЗ 3110 на суму 1,0 тис.грн., 7 вогнегасників для 6 кабінетів. Встановлено централізований автоклав на першому поверсі у поліклініці; замінено 1 комп’ютер на новий у секретаря. Надана волонтерська допомога на придбання лікарняних ліжок на суму 480,949 тис. грн. та встановлено їх у стаціонарних відділеннях. Проведений капітальний ремонт 2-х адмінприміщень та кабінету інженера цивільного захисту, оснащено оргтехнікою. Проведені ревізія глибоководного насосу та очистка артезіанської свердловини. Замінені другі вхідні двері харчоблоку та 2 вікна на металопластикові і 3 вікна на дерев’яні у пральні. Встановлені проміжні двері між кабінетами хірурга, травматолога та уролога. Проведені атестація ліфту, ТО на автомобіль УАЗ 2518 на суму 3,0 тис. грн. та заправка і атестація 8 вогнегасників для відділень лікарні.
2018 рік. Проведено наглядовий аудит за сертифікованою системою управління якістю та атестація робочих місць рентген-кабінету (15,0 тис. грн.). З 01.01.2018 року здійснено перехід на альтернативний вид палива (пілети) з метою забезпечення лікарні теплом, при цьому зекономлено з початку року 100,0 тис. грн. Перенесені, відремонтовані та частково переобладнані кабінети: хірурга; травматолога; уролога (витрачено 31,8 тис. грн.). Встановлені: нові металопластикові двері з перегородкою на другому поверсі лікувального корпусу для розмежування стаціонару від поліклініки (затрати 6,0 тис. грн.); нові металопластикові двері на вході у поліклінічне відділення на першому поверсі. Проведені ремонти в централізованій автоклавній на першому поверсі поліклініки та у туалетах поліклінічного відділення (І та ІІ поверхи). Придбані та встановлені: 2 інформаційних пластикових стенди з карманами (1070,00 грн.) та стенд «Меню» (534,00 грн.); 5 апаратів для вимірювання кров’яного тиску (1085,00 грн.); будівельні матеріали (9,3 тис. грн.); запчастини на автомобілі (2,56 тис. грн.); 2 столи (в хірургічний та травматологічний кабінети); 2 протипожежних щита (в повному комплекті), 6 рукавів та 6 стволів на протипожежні гідранти; 4 муфти у протипожежний щит (для підключення пожежних рукавів). Проведена заливка бетону підлоги в пральні, для встановлення пральних машин, продовжені будівельні роботи (укладання плиткою). Закуплені та встановлені 2 металевих протипожежних дверей (ТП- підвал та горище даху). Замовлений проект на обробку протипожежним матеріалом даху. Розпочато ремонт центрального входу лікувального корпусу. Проведений демонтаж вхідних дверей на балкон в акушерсько-гінекологічному відділенні із заміною вікон на металопластикові.
2019 рік. Проведено поточний ремонт поліклінічного, приймального та хірургічного відділень.
Придбане медичне обладнання:
- комплекс медичний «TREDEX» (електрокардіограф, сума 37,540 тис. грн.);
- лінійний датчик L 12-3 до УЗІ апарату (сума 85,0 тис. грн.);
- комп’ютерну техніку (103,684 тис. грн.) для обладнання 10 робочих місць лікарів з метою роботи в умовах реформування вторинної ланки;
Проведені роботи із вогнезахисту дерев’яних конструкцій в будівлі лікарні розчином АТНІ-1 (98,132 тис. грн.).
Проведено поточний ремонт вузлів та обладнання ліфту (24,073 тис. грн.).
За районною програмою «Медичні кадри Очаківщини» проводиться навчання лікарів-інтернів за спеціальністю отоларингологія, акушерство і гінекологія. На базі КНП «Очаківська ЦРЛ» закінчує проходження інтернатури лікар-терапевт.
Встановлені водяні задвижки (2 шт.) в опалювальній мережі, проведене техобслуговування водяних насосів (2 шт.). Проведені поточні ремонти у відділеннях та на харчоблоці. Проведено ремонт системи водопостачання.
Проведено очистку 4 каналізаційних люків. Замінено 10 водопровідних кранів у кабінетах поліклініки.
Розпочато формування 3-х палат для надання стаціонарної педіатричної допомоги (з установкою унітазів, душових піддонів та раковин), придбані металопластикові вікна.
Проведені побілка прального комплексу, ремонт санітарного автомобілю УАЗ (системи ГБО, стартеру, рульової колонки).
Закінчено ремонт у приміщеннях, де встановлені двоє протипожежних дверей (підвальне приміщення, дах будівлі). Проведено квартальний ремонт ліфту. Проведено ремонт флюорографічного апарату.
Закінчено ремонт центрального входу у лікарню та приміщення харчоблоку.
Закуплено 2 комп’ютери у бухгалтерію.
2020 рік (станом на 01.07):
За рахунок коштів залишку медичної субвенції придбано комп’ютерну техніку на загальну суму 212,9 тис. грн..;
Виготовлено проект на проведення системи автоматичної установки пожежної сигналізації на суму 41,108 тис. грн..;

Придбане медичне обладнання:
- Відсмоктувач медичний (10,14 тис. грн..);
- Фотометр (32,8 тис. грн..);
- Електрокардіограф (104,65 тис. грн..);
- Світильник операційний (19,95 тис. грн..);
- Портативний медичний аспіратор (12,5 тис. грн..);
Проведено повірку медичного обладнання на суму 20,021 тис. грн..;
Протягом опалювального сезону заклад працював на альтернативному виді палива (пілети);
Прибрано територію після буревію (поламані дерева, поламаний дах, залишки м’якої покрівлі, інше у лютому 2020 року). Проведений ремонт покрівлі основного корпусу із встановленням 16 листів шиферу;
Замінено 2,5м труби водопровідної мережі, встановлено новий кран у туалеті приймального відділення;
Закінчено капітальний ремонт у трьох палатах та ординаторській терапевтичного відділення (4 поверх центрального корпусу) з встановленням у кожній педіатричній палаті сантехнічного обладнання (душові піддони - 3 шт., рукомийники – 3 шт., унітази – 3 шт.), із заміною електрообладнання. У душових кабінах викладено кахлевою плиткою. У палатах проведено заміну підлогового покриття на лінолеум;
Придбані та встановлені 3 металопластикових вікна та 6 дверей у педіатричних палатах. Проведені окремі каналізаційні мережі у кожній палаті. Придбано та встановлено 2 бойлери (система АЗУ), 9 електроавтоматів;
Проведений поточний ремонт приміщення харчоблоку (варочного залу та цеху холодних закусок);
Проведено поточний ремонт у пральні;
Проведено ремонт автомобілю УАЗ 2518 (ремонт ККП).


Сьогодні КНП «Очаківська ЦРЛ» є сучасним лікувально-діагностичним комплексом, який надає населенню багатопрофільну спеціалізовану медичну допомогу із застосуванням сучасних технологій.

Чисельність населення району, що обслуговує КНП «Очаківська ЦРЛ», становить у 2020 році 28096 осіб (за даними райфінуправління).

Для обслуговування населення Очаківського району в КНП «Очаківська ЦРЛ» розгорнуто 72 ліжка цілодобового стаціонару та 15 ліжок денного стаціонару.
Потужність поліклінічного відділення - 250 відвідувань у зміну.
У закладі функціонують стаціонарні відділення: приймальне; хірургічне , на 20 ліжок (з наданням медичної допомоги хірургічного, травматологічного та гінекологічного профілів); анестезіології та реанімації, на 3 ліжка; терапевтичне, на 37 ліжок (з наданням медичної допомоги терапевтичного, неврологічного та педіатричного профілів); інфекційне, на 15 ліжок (з наданням медичної допомоги дорослим та дітям).
Широко представлена діагностична служба: рентгенодіагностика; флюорографія; ультразвукові та ендоскопічно-діагностичні дослідження; функціональна діагностика серцево-судинної системи; клінічні, біохімічні, серологічні, інші лабораторні дослідження.
Амбулаторно-поліклінічна допомога дорослому та дитячому населенню району надається висококваліфікованими фахівцями-лікарями поліклінічного відділення КНП «Очаківська ЦРЛ» за 17 спеціальностями.
Кабінети: (терапевта, ендокринолога, «Довіра» (інфекціоніст), хірурга, травматолога, уролога, ендоскопіста (ФГДС), стоматолога, акушер-гінеколога, офтальмолога, фтизіатра, невропатолога, психіатра, нарколога, дерматовенеролога, УЗД , рентгенолога).
Надається стоматологічна допомога терапевтичного, хірургічного та ортопедичного профілів. Працюють кабінети: ЕКГ, проф. оглядів, патологоанатомічне відділення, інформаційно-аналітичний відділ медичної статистики. Працює бухгалтерія та господарська служба (гараж, харчоблок, пральня, склади, автоклав, котельня).

У лікарні працює 152 співробітника, з них: лікарі – 24 (у т.ч. 2 спеціаліста), молодші спеціалісти з медичною освітою - 55, молодший персонал - 37 та інший обслуговуючий персонал - 36 осіб.
Велика увага приділяється підвищенню рівня кваліфікації лікарів та середнього медичного персоналу.
У світі реформування галузі охорони здоров’я КНП «Очаківська ЦРЛ» заключені договори на медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ на період з 01.04.2020 року до 31.12.2020 року на 9 пакетів медичних послуг:
- Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах.
- Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій.
- Амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу.
- Езофагогастродуоденоскопія.
- Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ.
- Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії.
- Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям.
- Мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям.
- Медична допомога, яка надається мобільними медичними бригадами, що створені для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Лікарі, які мають нагороди:
Степанова Ольга Віталіївна, головний лікар КНП «Очаківська центральна районна лікарня», присвоєно звання «Почесний громадянин міста Очаків», 20.09.2015 року.
Нагороджена грамотою Верховної ради України з нагоди її річниці Незалежності України (серпень 2018 року).

 

Screenshot 4ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ! 

ПОДОЛАЄМО ПАНДЕМІЮ COVID-19 РАЗОМ!

Переходьте за посиланням, реєструйтеся та

долучайтеся до команди небайдужих громадян.

Будемо здорові!

 

sars

Фото  УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 543 особи

Надано допомогу 513 особам

Госпіталізовано 172 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини