Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Форма власності – комунальна
Адреса: 57508, Миколаївська область, Очаківський район, м. Очаків, вул. Першотравнева, 1
Сайт: med.ochakiv.mk.ua
e-mаil: ochakiv.crl@ukr.net
код ЄДРПОУ: 01998265

Фото УОЗ ОДА

Головний лікар – Степанова Ольга Віталіївна, тел.: (05154) 3-03-00

Фото УОЗ ОДА

Секретар – Жищинська Наталія Василівна, тел/факс: (05154) 3-81-36
Заступник головного лікаря з лікувальної справи – Дідоренко Олена Дмитрівна, тел.: (05154) 3-81-43

Ліцензія МОЗ України на медичну практику №196338 від 24.01.2013 року – безстрокова
Ліцензія на придбання, зберігання, перевезення, знищення, використання наркотичних засобів (списку 1 таблиці ІІ та списку 1 таблиці ІІІ), психотропних речовин (списку 2 таблиці ІІ та списку 2 таблиці ІІІ), прекурсорів (списку 1 таблиці ІУ та списку 2 таблиці ІУ) «Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів» від 28.09.17 року до 28.09.2022 року
Ліцензія на переробку донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, крім діяльності банків пуповидної крові, інших тканин і клітин людини №186317 від 14.12.2012 року – безстрокова
Ліцензія №003235 серія АА ОВ 040204 з використання джерел іонізуючого випромінювання до 04.04.2020 року
Акредитація – сертифікат МУ-МО №011666 від 07.02.2017 року (дійсний три роки)
Сертифікат на систему управління якістю №UA. MG 048-049-18 від 16.04.18 року до 15.04.21 року
Сертифікат ВООЗ «Юнісеф» «Лікарня, доброзичлива до дитини» від 2016 року, підтверджений у 2016 році

Будівництво Очаківської центральної районної лікарні розпочато у 1972 році, повністю введено в дію 25.08.1977 року з потужністю на 305 ліжок цілодобового стаціонару. З того часу, з метою поліпшення рівня надання медичної допомоги населенню проведено значну роботу.
2000-2002 роки – проведено капітальні та поточні ремонти чотирьох відділень стаціонару та завершено ремонт харчоблоку ЦРЛ.
2004-2005 роки – зроблено технічну документацію ЦРЛ на землевідведення та землекористування, водовідведення та водокористування, документацію БТІ на право власності на нерухоме майно. Капітально відремонтована артсвердловина та замінена башта Рожновського, з упорядкуванням санітарної зони. Накриті шатровими дахами: харчоблок, інфекційне відділення, хірургічний блок, перехідні приміщення та під’їзд до відділення швидкої медичної допомоги. Проведено капітальні ремонти за рахунок благодійної допомоги в рентгенологічному та фізіотерапевтичних кабінетах, лабораторних кабінетах поліклініки. Придбано новий автомобіль швидкої медичної допомоги. Відремонтовано весь санітарний транспорт ЦРЛ. Організовано реанімаційне відділення на 3 ліжка. Придбано 3 новітніх комп’ютерних ЕКГ та ксерокс. Введено електронну пошту. Придбані кольпоскоп, бінокулярний мікроскоп, 3 електровідсмоктувачі.
2005 рік – проведено реорганізацію ОМК в інформаційно-аналітичне відділення медичної статистики та введені в дію комп’ютерні програми «Медстат», «Укрвак», «Медичні кадри», «Національний реєстр України». З 01.09.2005 року проведена реорганізація 20 ліжок цілодобового стаціонару ЦРЛ в ліжка денного стаціонару поліклініки.
2011 рік – проведена акредитація клініко-діагностичної лабораторії ЦРЛ, паспортизовані витяжні установки в КДЛ та рентгенкабінеті. Відкритий кабінет підтримки грудного вигодовування та школи відповідального батьківства. Проведені заміна вікон та дверей на металопластикові у приймальному відділенні, відділенні швидкої медичної допомоги та дитячому відділенні. Оснащений кабінет інженера з охорони праці та техніки безпеки. Відремонтований водяний насос ЕЦВ-6 башти Рожновського, замінені водопостачальні труби від башти – 30м. Відновлена технічна документація (паспорт) та проведений поточний ремонт газового котлу ЦРЛ НИИ-105. Проведений поточний ремонт пральні ЦРЛ.
Здійснена комісійна оцінка ЦРЛ на відповідність статуту «Лікарня, доброзичлива до дитини». Придбані та встановлені в автоклавну 1 аквадистилятор та 3 кондиціонери (один в реанімаційній, два в оперблоці). Придбано житло (4 квартири) для лікарів ЦРЛ.
2012 рік – відкритий кабінет замісної терапії для наркозалежних. Внесені зміни в кошторис щодо капітального ремонту інфекційного відділення. За рахунок коштів спецфонду замінена постільна білизна в епідфонді інфекційного відділення. Придбаний рентген-апарат діагностичний на два робочих місця в ЦРЛ.
2013 рік – проведена акредитація Очаківської ЦРЛ. Здійснений ремонт кабінетів поліклініки та проведена реконструкція санітарної кімнати для інвалідів у поліклініці. Подані документи для виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію котельні ЦРЛ. Проведені ремонти будівлі стаціонару та покрівлі моргу, поточний ремонт сходин будівель ЦРЛ. Відкритий сайт АРТ-терапії. Проведена робота з участі у загальнодержавних програмах з метою залучення інвестиційних коштів для ремонту інфекційного відділення. Розпочатий ремонт інфекційного відділення, затверджено проектно-кошторисну документацію (реконструкція приміщень інфекційного відділення Очаківської ЦРЛ).
2014 рік – відкрито мамологічний кабінет на базі гінекологічного кабінету та кабінет патології шийки матки. Створений сайт медичних закладів Очаківського району «Медицина Очаківщини». Замінено глибинний насос. Проведені: ямковий ремонт доріг та тротуарів території ЦРЛ; поточні ремонти сходин 1-4 поверхів у будівлі стаціонарних відділень; реконструкція реєстратури поліклініки ЦРЛ; ремонт башти Рожновського. Замовлений та виготовлений проект модернізації вузла обліку газу в котельні ЦРЛ, отримано дозвіл на роботу з сосудами під високим тиском, придбано у липні коректор газу для обліку газу в котельні ЦРЛ. Отримана декларація на вивіз твердих відходів. Замовлений та отриманий дозвіл на роботу ліфту. Замінені 2 вікна на металопластикові у пологовому відділенні. Встановлені 2 нових бойлери (хірургічне та терапевтичне відділення). Придбані за кошти обласного бюджету (депутатські): пульсоксиметр для новонароджених, пульсоксиметр для дорослих та електрокардіограф.
2015 рік – встановлено новий глибинний насос на артсвердловину та проведена ревізія артсвердловини. Виготовлений проект модернізації вузла обліку в Очаківській ЦРЛ та проведено модернізацію вузла обліку газу. У підвальному приміщенні ЦРЛ встановлені санвузол та рукомийники для організації пункту укриття. Встановлені 2 котли СЕТ-500 на пілетах і проведені налагоджувальні роботи для переходу на альтернативний вид палива. Встановлені димоходи від котлів СЕТ-500 та підключені до центральної димохідної труби котельні ЦРЛ, встановлені електродвигуни на димоходи котлів та два центробіжні насоси. Відремонтовано 15м каналізаційної мережі, проведений ремонт запасних сходів до відділень ЦРЛ з першого по четвертий поверхи.
2016 рік – з метою економії пального встановлено ГБО на автомобіль УАЗ; викладено плиткою та проведено косметичний ремонт запасного входу у поліклінічне відділення; проведені ремонтні роботи у підвальному приміщенні (архіву ЦРЛ); упорядкована територія для твердих відходів. Завершений поточний ремонт у палаті № 22 (терапія) та кабінеті № 30 (поліклініка); проводені ремонтні роботи каналізаційної мережі в морзі та ремонт у підвальному приміщенні (архів ЦРЛ); упорядкована територія для твердих відходів. Придбані та встановлені: холодильна шафа на харчоблок, аквадистилятор в КДЛ, центрифуга у кабінет переливання крові, 5 комп’ютерів, модемний GPS зв’язку для вузла обліку газу в котельню ЦРЛ та отримано дозвіл роботи в опалювальний період 2016-2017 років, глибоководний насос на артсвердловину, автогуму на автомобіль УАЗ в кількості 2 шт. Придбані 3 пральні автономні машинки LG у пральню та 3 холодильника Indesit для відділень ЦРЛ.
2017 рік – придбано та встановлено: в рентген-кабінет апарат «Granum», запчастини на автомобіль УАЗ на суму 10,0 тис. грн. та на автомобіль Волга ГАЗ 3110 на суму 1,0 тис.грн., 7 вогнегасників для 6 кабінетів. Встановлено централізований автоклав на першому поверсі у поліклініці; замінено 1 комп’ютер на новий у секретаря. Надана волонтерська допомога на придбання лікарняних ліжок на суму 480,949 тис. грн. та встановлено їх у відділення ЦРЛ. Проведений капітальний ремонт 2-х адмінприміщень ЦРЛ та кабінету інженера цивільного захисту, оснащено оргтехнікою. Проведені ревізія глибоководного насосу та очистка артезіанської свердловини. Замінені другі вхідні двері харчоблоку та 2 вікна на метало-пластикові і 3 вікна на дерев’яні у пральні. Встановлені проміжні двері між кабінетами хірурга, травматолога та уролога. Проведені атестація ліфту, ТО на автомобіль УАЗ 2518 на суму 3,0 тис. грн. та заправка і атестація 8 вогнегасників для відділень.
2018 рік (9 місяців) – проведено наглядовий аудит за сертифікованою системою управління якістю та атестація робочих місць рентген-кабінету (15,0 тис. грн.). З 01.01.2018 року здійснено перехід на альтернативний вид палива (пілети) з метою забезпечення ЦРЛ теплом, при цьому зекономлено з початку року 100,0 тис.грн. Перенесені, відремонтовані та частково переобладнані кабінети: хірурга; травматолога; уролога (витрачено 31,8 тис. грн.). Встановлені: нові метало-пластикові двері з перегородкою на другому поверсі лікувального корпусу для розмежування стаціонару від поліклініки (затрати 6,0 тис.грн.); нові метало-пластикові двері на вході у поліклінічне відділення на першому поверсі. Проведені ремонти в централізованій автоклавній на першому поверсі у поліклініці та у туалетах поліклінічного відділення (І та ІІ поверхи). Придбані та встановлені: 2 інформаційних пластикових стенди з карманами (1070,00 грн.) та стенд «Меню» (534,00 грн.); 5 апаратів для вимірювання кров’яного тиску (1085,00 грн.); будівельні матеріали (9,3 тис. грн.); запчастини на автомобілі (2,56 тис. грн.); 2 столи (в хірургічний та травматологічний кабінети); 2 протипожежних щита (в повному комплекті), 6 рукавів та 6 стволів на протипожежні гідранти; 4 муфти у протипожежний щит (для підключення пожежних рукавів). Проведена заливка бетону підлоги в пральні, для встановлення пральних машин, продовжені будівельні роботи (укладання плиткою). Замовлені 2 металевих протипожежних дверей (ТП- підвал та горище даху). Замовлений проект на обробку протипожежним матеріалом даху. Проводиться ремонт на центральному вході лікувального корпусу, розпочатий демонтаж вхідних дверей на балкон в акушерсько-гінекологічному відділенні із заміною вікон на металево-пластикові.

Сьогодні ліжковий фонд складає 97 ліжок, денний стаціонар 15 ліжок. Поліклінічне відділення на 250 відвідувань у зміну.

Чисельність населення району – 29 793 особи.

Стаціонарні відділення (на 97 ліжок):
– приймальне
– терапевтичне (37 ліжок)
– акушерсько-гінекологічне (15 ліжок)
– хірургічне (20 ліжок)
– педіатричне (10 ліжок)
– інфекційне (15 ліжок)
Кабінет «Довіра»
Параклінічні відділення (КДЛ, рентген-кабінети)
Фізіотерапевтичні кабінети
Інформаційно-аналітичний відділ медичної статистики
Патологоанатомічне відділення
Господарська служба (гараж, харчоблок, пральня, склади, автоклав, газова котельня)
Поліклінічне відділення.

Кабінети: (кардіолога, ендокринолога, хірурга, невролога, отоларинголога, травматолога, уролога, психіатра, онколога, акушер-гінеколога, терапевта, офтальмолога, нарколога, стоматолога, фтизіатра, дерматолога, проф. оглядів, ЕКГ, КІЗ, УЗД, ФГДС).

У закладі працюють 30 лікарів, середнього медичного персоналу – 88 осіб, молодшого медичного персоналу –55 осіб, інші – 41 особа.

Лікарі, які мають нагороди:
Степанова Ольга Віталіївна, головний лікар Очаківської центральної районної лікарні, присвоєно звання «Почесний громадянин міста Очаків», 20.09.2015 року.
Нагороджена грамотою Верховної ради України з нагоди її річниці Незалежності України (серпень 2018 року).

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 867 осіб

Надано допомогу 810 особам

Госпіталізовано 218 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку