Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Форма власності – комунальна
Адреса: 57300, вул. Жовтнева, 1, м. Снігурівка, Снігурівський район, Миколаївська область
e-mаil: snigcrl@ukr.net
код ЄДРПОУ: 01998302

Фото УОЗ ОДА

Головний лікар – Коврига Микола Леонідович, тел.: (05162) 2-13-04, факс: (05162) 2-13-04
Секретар – Лущеко Ольга Володимирівна, тел.: (05162) 2-13-04,
факс: (05162) 2-13-04
Заступник головного лікаря з медичної частини – Флігинських Вікторія Григорівна, тел.: (05162) 2-11-08

Ліцензія МОЗ України на медичну практику №071470, серія АД, від 01.11.2012 року – безстрокова
Ліцензія на наркотичні засоби №637746, серія АЕ від 19.03.2015 року до 19.03.2020 року
Ліцензія на переробку донорської крові та її компонентів та виготовлення з них препаратів, крім діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини №186343, серія АЕ, від 05.08.2013 року – безстрокова
Акредитація: сертифікат серія МУ-ММ №011669, від 30.10.2017 року, строк дії до 30.10.2020 року, категорія – перша.
Сертифікат ВООЗ «Юнісеф» «Лікарня, доброзичлива до дитини» від 2008 року, підтверджений у 2017 році.

Снігурівську центральну районну лікарню засновано в 1905 році. З того часу, з метою поліпшення рівня надання медичної допомоги населенню проведено значну роботу.
2000 рік – проведено реорганізацію терапевтичного корпусу на поліклінічне відділення. Для покращення медикаментозного забезпечення населення району починає розвиток лікарняна каса.
2006 рік – відкрито першу лікарську сімейну амбулаторію в м. Снігурівці.
2007 рік – проведено велику роботу по забезпеченню педіатричного відділення медичним обладнанням. Відкрито реабілітаційну палату для проведення занять з дітьми з порушенням опорно-рухового апарату. Відкрито спелео-палату, фітобар, кабінет-інгаляторій. Біля відділення збудовано дитячий майданчик для малюків, споруджено фонтан. Також проведено реконструкцію клініко-діагностичної лабораторії та відремонтовано приймальне відділення.
2008 рік – Снігурівська ЦРЛ перемагає у Всеукраїнському конкурсі грантових проектів «Сімейний пологовий будинок – інновація майбутнього». Отримано пересувний флюорографічний апарат.
2009 рік – лікарня стала переможцем грантового проекту «Здоров’я нації – найбільша суспільна цінність».
2010 рік – реалізовано грант-проект «Здоров’я нації – найбільша суспільна цінність». Капітальний ремонт терапевтичного відділення. Замінено вікна на скло-пакети, відкрито дві палати інтенсивної терапії, де встановлено новітнє обладнання. Запущено функціональні електроліжка. Біля кожного з них встановлено апаратуру, яка відстежує стан хворого. Придбано сучасний дефібрилятор для «запуску» серця, є кисневі мішки для вентиляції легень та все інше, необхідне для надання допомоги хворим після інфарктів та інсультів. Є реабілітаційний зал, обладнаний комплексом тренажерів. Сприяє оздоровленню хворих і ландшафтна терапія. Введено в експлуатацію другий фонтан біля лікувального корпусу.
2012 рік – створено Центр акушерства і гінекології як окремий структурний підрозділ районної лікарні. В Центрі функціонувало пологове відділення на 25 ліжок, гінекологічне відділення на 20 ліжок, жіноча консультація, 7 ліжок денного стаціонару.
В зв’язку із зменшенням кількості пологів, невиконанням плану ліжко-днів в 2018 році Центр акушерства і гінекології перейменовано в акушерсько-гінекологічне відділення, в якому функціонують 7 акушерських і 8 гінекологічних ліжок.
На першому поверсі обладнано палату інтенсивної терапії для новонароджених, на другому поверсі – палату інтенсивної терапії для породіль, де є всі необхідні медикаменти для надання невідкладної допомоги.
В пологовому відділенні впроваджуються нові перинатальні технології, є обладнання для вільного вибору позиції (м’ячі, спеціальні килимки, стільці для прийняття пологів, м’який диван), тепловий ланцюжок, сумісне перебування матері та дитини, сімейні пологи, вільне відвідування породіль, пропаганда грудного вигодовування.
2015 рік – проведено капітальний ремонт інфекційного відділення.
2018 рік:
– підготовлено на курсах спеціалізації в Харківській медичній академії післядипломної освіти лікаря анестезіолога і лікаря ендоскопіста, укомплектовано посаду лікаря отоларінголога.
З лікарями-інтернами (з внутрішніх хвороб – 2 особи, акушерство і гінекологія – 1 особа) укладено трьохсторонні угоди, відповідно до яких вони проходять інтернатуру за кошти Снігурівської ЦРЛ і працюватимуть у подальшому в ЦРЛ.
– придбано: транстелефонний електрокардіографічний 12-канальний пристрій «Телекард»,
відеофіброгастроскоп «Stortz», два монітори пацієнта, два шприцеві дозатори BeneFnsion 3P1, два ларингоскопи для проведення інкубації, п’ять пересувних освітлювачів для перев’язувальних.
– ремонти: проведено ремонт фасаду поліклініки з заміною покрівлі, відремонтовано майданчик біля поліклініки з замощенням його тротуарною плиткою, відремонтовано дві перев’язувальних і кабінет старшої медичної сестри хірургічного відділенні. Розпочато ремонт харчоблоку (встановлено систему вентиляції, замінено каналізаційну систему, замінено вікна, вхідні двері, встановлено міжкімнатні металоплактикові двері).
Проведено ремонт аварійної дільниці водопровідної мережи, відремонтовано частину асфальтового покриття внутрішньоквартальних проїздів території ЦРЛ. Відремонтовано систему опалення, проведено гідродинамічне очищення зовнішніх каналізаційних мереж.

Чисельність населення району – 39774 особи.

Сьогодні ліжковий фонд складає 116 ліжок, денний стаціонар – 60 ліжок. Поліклінічне відділення на 300 відвідувань.

У закладі функціонують 13 спеціалізованих відділень:
– поліклінічне відділення
– педіатричне відділення
– інфекційне відділення
– центр акушерства і гінекології
– приймальне відділення
– хірургічне відділення
– терапевтичне відділення
– відділення анестезіології та інтенсивної терапії
– клініко-діагностична лабораторія
– терапевтичне відділення денного перебування
– стоматологічне відділення
– фізіотерапевтичне відділення
– відділення переливання крові

У закладі працюють 29 лікарів, середнього медичного персоналу – 108 осіб, молодшого медичного персоналу – 66 осіб, інші – 54 особи, всього – 257 осіб.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 440 осіб

Надано допомогу 411 особам

Госпіталізовано 132 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Фото  УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку