«Гаряча лінія» з питань COVID-19: правила роботи дитячих оздоровчих таборів
Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, з 1 серпня дозволена робота дитячих оздоровчих таборів на територіях із «зеленими» та «жовтими» рівнями епідемічної небезпеки. При цьому перевезення дітей до оздоровчого закладу та їх перебування там має відповідати певним правилам.
Перевезення дітей до закладу повинно відбуватися організованими групами або батьками у власному авто. Зазначається про необхідність температурного скринінгу працівників, дітей та супроводжуючих осіб під час перевезення. При перевезенні необхідно забезпечити дистанцію між водієм і пасажирами не менше 1 м або наявність фізичних бар’єрів. Водій та супроводжуючі особи повинні бути у масках. При перевезенні залізничним транспортом забороняється наявність у вагоні сторонніх осіб. Також, серед необхідних пунктів – проведення вологого прибирання з дезінфекційним засобом перед кожним рейсом.
Правила щодо прийому та перебування дітей виглядають так:
Координаційна рада з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу провела засідання
6 серпня під головуванням начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва відбулося засідання Миколаївської обласної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
На початку засідання учасники заслухали доповідь заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 в Миколаївській області та про заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусу на Миколаївщині.
У КНП «Новоодеська центральна районна лікарня» відбувся тематичний захід з нагоди Міжнародного дня «Лікарі світу за мир»
У КНП «Новоодеська центральна районна лікарня» Новоодеської районної ради з нагоди відзначення Міжнародного дня «Лікарі світу за мир» організовано тематичний захід, в рамках якого відбулося обговорення підписання звернення українських лікарів до лікарів світу.
На підприємстві зазначають, що лікарі, як ніхто інший, усвідомлюють, що збереження миру і людського життя є найвищою цінністю. Професійна спільното Новоодеської ЦРЛ підтримує ініціціативу українських лікарів.
Довідково:
Станом на 10.00 06 серпня в Миколаївській області виявлено 16 нових випадків COVID-19
Всього зареєстровано 682 підтверджених випадків СOVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 91.
З усіх 682 підтверджених випадків за місцем проживання:
м. Миколаїв – 205 осіб;
м. Южноукраїнськ – 147 осіб;
м. Первомайськ – 24 особи;
Арбузинський район – 11 осіб;
Баштанський район – 1 особа;
Березанський район – 17 осіб;
Братський район – 4 особи;
Березнегуватський район – 1 особа;
Веселинівський район – 1 особа;
Вітовський район – 5 особи;
м. Вознесенськ та Вознесенський район - 54 осіб;
Врадіївський район – 57 особи;
Єланецький район – 7 осіб;
Доманівський район – 78 осіб;
Казанківський район – 2 особи;
Кривоозерський район – 12 осіб;
Миколаївський район – 1 особа;
Новоодеський район – 44 особи;
Очаківський район – 2 особи;
Первомайський район – 6 осіб;
Снігурівський район – 3 особи.
Одужало хворих за добу – 5, всього одужало – 473.
Померло всього від наслідків COVID-19 – 15.
Всього обстежено ПЛР – 14350 осіб. За останню добу методом ПЛР обстежено – 144 особи.
Відеонарада управління: обговорено надання допомоги онкохворим та ситуацію з поширенням коронавірусу в області
5 серпня, за участю заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Черненко, головного державного санітарного лікаря Миколаївської області Володимира Клочка, лікарів підприємств охорони здоров’я області відбулася відеонарада управління.
Під час наради в.о. директора КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Миколаївської обласної ради Максим Безносенко доповів щодо проблемних питань діагностики онкологічних захворювань серед населення області та на тему визначення маршруту пацієнта з онкологічними захворюваннями і підозрою на них.
Станом на 10.00 5 серпня в Миколаївській області виявлено 9 нових випадків COVID-19
Всього зареєстровано 666 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 88.
З усіх 666 підтверджених випадків за місцем проживання:
- м. Миколаїв – 194 особи;
- м. Южноукраїнськ – 147 осіб;
- м. Первомайськ – 23 особи;
- Арбузинський район – 11 осіб;
- Баштанський район – 1 особа;
- Березанський район – 17 осіб;
- Братський район – 4 особи;
- Березнегуватський район – 1 особа;
- Веселинівський район – 1 особа;
- Вітовський район – 3 особи;
- м. Вознесенськ та Вознесенський район - 54 осіб;
- Врадіївський район – 56 осіб;
- Єланецький район – 6 осіб;
- Доманівський район – 78 осіб;
- Казанківський район – 2 особи;
- Кривоозерський район – 12 осіб;
- Миколаївський район – 1 особа;
- Новоодеський район – 44 особи;
- Очаківський район – 2 особи;
- Первомайський район – 6 осіб;
- Снігурівський район – 3 особи.
Одужало хворих за добу – 5, всього одужало – 468.
Померло всього від наслідків COVID-19 – 14.
Всього обстежено ПЛР – 14206 осіб. За останню добу методом ПЛР обстежено – 144 особи.
Додаткові номери телефонів щодо реалізації приймання не голосових викликів екстреної медичної допомоги
- Водафон 050 450 90 53; 050 490 91 49
- Київстар 067 517 09 04; 067 516 28 93
До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!
Телефон Урядової «гарячої лінії»
1545
























