Колегія управління: питання підготовки до роботи обласних закладів у нових умовах фінансування
13.06.2019 року під головуванням начальника УОЗ ОДА Павла Георгієва відбулась колегія на якій було розглянуто питання роботи КНП ЦПМСД в нових умовах фінансування на прикладі Миколаївського ЦПМСД.
Головний лікар КНП «Миколаївський РЦ ПМСД» Миколаївської районної ради Петро Баранов поділився набутим досвідом, окреслив проблемні питання та перспективи розвитку закладу.
Здай кров - врятуй життя
Продовжується всеукраїнська акція, присвячена до дня донора. Сьогодні, почувши заклик начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Павла Георгієва, який особисто здав кров для нужд важкохворих пацієнтів, до обласної станції переливання крові прийшли медики міських закладів охорони здоров'я.
Нещасний випадок
Сьогодні біля села Половинки стався нещасний випадок- за попередніми данними у автомобіля несподівано розірвалось задне колесо. Водій, попри намагання, не справився з керуванням. В результаті ДТП водій загинув. Чотирьох пасажирів з травмами у стані середньої важкості доставлено до лікувального закладу.
Павло Георгієв перевірив підготовку станції переливання крові до дня донора
14 червня відзначається Всесвітній день донора крові, який цьогоріч проходить під гаслом «Безпечна кров для всіх!».У цей день світ дякує усім донорам, які безкоштовно діляться своєю кров'ю для збереження життя тих, хто її потребує. Щороку добровільна пожертва крові від донорів рятує мільйони людей у всьому світі.
Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації повідомляє
Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації повідомляє:
ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ТА ЗАРАХУВАННЯ ДО ІНТЕРНАТУРИ У 2019 РОЦІ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ з 10 липня 2019 року по 31 липня 2019 року
(м. Миколаїв, вул. Адміральська, 35. каб. 5, сектор управління персоналом)
Обласний будинок дитини: виклики становлення інклюзивної освіти в Україні в контексті європейських цінностей
6-7 червня на базі ЧНУ ім. Петра Могили тривала робота науково-практичної конференції «Виклики становлення інклюзивної освіти в Україні в контексті європейських цінностей», в якій взяли участь і спеціалісти обласного будинку дитини. Зустрічі, наради, наукові форуми, «круглі столи», присвячені проблемам інклюзивної освіти, проводяться в стінах університету вже декілька років.
Обмін досвідом: розбудова комунальних закладів первинної медичної допомоги як центрів передового досвіду
До м. Вознесенська днями завітала делегація з Голої Пристані на чолі з міським головою Олександром Бабичем, щоб дізнатися, як працює сімейна медицина. Делегатів цікавило, як організувати систему надання первинної допомоги на місцевому рівні, юридичне оформлення центру первинної медико-санітарної допомоги або амбулаторії загальної практики та Що саме допомагає досягати гарного сервісу.
Зібрання колективу: на порядку денному реорганізація закладу
6 червня в конференц-залі обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг проведено загальні збори колективу у зв’язку з перетворенням закладу на комунальне некомерційне підприємство.
Виступила голова комісії з реорганізації МОЦПДІП - в.о. головного лікаря Світлана Стаханова, яка повідомила колектив про перетворення закладу шляхом реорганізації в КНП, відповіла на всі запитання щодо подальшої роботи.
Обласна державна адміністрація та управління охорони здоров’я ОДА тримають на постійному контролі питання реформування медичної галузі.
Додаткові номери телефонів щодо реалізації приймання не голосових викликів екстреної медичної допомоги
- Водафон 050 450 90 53; 050 490 91 49
- Київстар 067 517 09 04; 067 516 28 93
До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!
Телефон Урядової «гарячої лінії»
1545
























