Олексій Савченко привітав маленьких вихованців санаторію «Дубки» з Різдвяними святами
Напередодні Різдвяних свят голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відвідав маленьких вихованців обласного дитячого туберкульозного санаторію «Дубки».
Голова ОДА поспілкувався з дітьми, привітав їх зі святами і подарував кожному набір солодощів, а закладу – два килими для ігрової кімнати.
Куди звертатись, якщо у вас температура
У зв’язку зі зростання кількості звернень громадян області з приводу ГРВІ (різкого підвищення температури), рекомендуємо звернути увагу, що обслуговування даних захворювань відноситься до роботи сімейних амбулаторій.
За перших ознак захворювання, не зволікайте, зверніться до сімейних та дільничних лікарів найближчих розташованих центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторій.
Стан здоров’я постраждалих у ДТП стабільно важкий
Стан здоров’я двох постраждалих у ДТП в Казанківському районі – жінка та восьмирічна дитина – на 03.01.2019 року залишається стабільно важким, без погіршення.
Продовжується боротьба за життя пацієнтів.
Всі необхідні ліки та витратні матеріали в лікарнях є в повному обсязі.
Стан здоров'я постраждалих знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації та начальника управління охорони здоров'я ОДА.
Медичні працівники Миколаївщини продовжують боротьбу за життя двох постраждалих під час ДТП в Казанківському районі
Жінку прооперовано у Казанківській центральній районній лікарні, стан її стабілізовано силами обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласних фахівців та доставлено до реанімаційного відділення Новобузької ЦРЛ. Триває боротьба за її життя.
Стан восьмирічної дитини, зусиллями виїзної реанімаційної бригади обласної клінічної дитячої лікарні стабілізовано та вночі 01.01.2019 року доставлено до реанімаційного відділення обласної клінічної дитячої лікарні. Стан дитини залишається важким. Продовжується боротьба за життя. Зі слів лікарів, є тенденція до покращення стану.
Всі необхідні ліки та витратні матеріали в лікарнях є в повному обсязі.
Стан здоров'я постраждалих знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації та начальника управління охорони здоров'я ОДА.
Привітання з Новим Роком!
Друзі, шановні медичні працівники! Щиро вітаю вас з Новим роком, зичу міцного здоров'я, здійснення мрій та бажань! Хай рік, що настав, принесе в нашу країну мир та злагоду. З найщирішими побажаннями - начальник управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА Павло Георгіев.
Напередодні Нового року Валентин Гайдаржи завітав до обласного будинку дитини
29 грудня заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи проінспектував хід робіт з реконструкції обласного будинку дитини. А також передав до закладу медичне обладнання та телевізор.
«У цьому році було проведено коригування проекту на 2018-2019 рік, додано кошти. Ремонт цього закладу є показовим - сьогодні він повністю змінив свій вигляд
Триває акція зі здачі крові в обласній станції переливання крові
Акція, що проходить в обласній станції переливання крові для поповнення банку крові, оголошена обласним управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, завдяки свідомому відношенню медичних працівників, мешканців Миколаєва триває та набирає обертів.
В коридорах обласної станції переливання крові вишикувалися довгі черги потенційних донорів. Завдяки позитивному резонансу у медичних колективах, збільшується кількість бажаючих взяти участь в благородній місії.
Додаткові номери телефонів щодо реалізації приймання не голосових викликів екстреної медичної допомоги
- Водафон 050 450 90 53; 050 490 91 49
- Київстар 067 517 09 04; 067 516 28 93
До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!
Телефон Урядової «гарячої лінії»
1545

























